Spousta nápadů na vánoční dárky, které vás inspirují

1. 12. 2019

V závěru roku vždy propadáme nákupní horečce, abychom nachystali náš domov na Vánoce, které tolik milujeme.

Lucie Červinková Inspirace

Když konečně utichnou všechny přípravy, nastane čas oslav – setkáváme se s blízkými, jíme a pijeme bez výčitek a věnujeme si dárky, kterými chceme říci, jak moc nám na druhém záleží.

Inspirujte se nápady na vánoční dárky a darujte oblečení či doplňky GANT. Darujete tak radost, která dlouho přetrvá, protože naše výrobky jsou kvalitní a nadčasové. A nezapomeňte pořídit i něco pro sebe, vždyť mít se rád je důležité.

GANT_FW19_NOV_SECOND_SOCIAL_W1

 

DÁRKY PRO ŽENY

Jedním z trendů podzimní a zimní kolekce 2019/2020 je vzor kostky. V rámci jednoho outfitu můžete variovat tento motiv od hlavy až k patě. Kdy jednotlivé kousky oblečení kombinují různé velikosti kostky a odlišné barevné provedení. Je to hra, která odráží vysokou sebedůvěru osobnosti, jež oblečení nosí. Když však kupujete dárek, kombinujte raději vzor kostky s jednobarevným oblečením. Třeba můžete propojit modré úzké kalhoty s vlněným svetrem volnějšího střihu a na to dát kostkované sako a přes něj prošívanou vestu.

47026 46781

46601 78057

Nebo vsaďte na styl preppy a darujte své ženě úzké tmavě modré džíny, které doplňte
o ikonické kousky GANT – bílou košili a světle růžový bavlněný svetr s copánky. Celý outfit podtrhněte šedivým krátkým kabátkem s projmutím v pase, jenž zvýrazní rafinovanou ženskou siluetu. A nezapomínejte ani na doplňky, hezkým dárkem může být i hřejivá vlněná šála.

4642170842

60621 53828

GANT_FW19_NOV_SECOND_SOCIAL_M1

DÁRKY PRO MUŽE

Muži mají rádi pohodlí a nezávislost. Dopřejte jim to. GANT posouvá formální styl oblečení k větší svobodě a sebevyjádření. Outfity působí elegantně, ale jsou ležérní a komfortní zároveň.

V zimním obdobím je klíčem k úspěchu správné vrstvení materiálů. Důležitá je různorodost, avšak střih, materiál i barvy k sobě musí ladit a vytvářet harmonický celek. Jako je tomu například u tohoto outfitu.

47459 77634

Nebo svému muži pořiďte oblečení pro volný čas a inspirujte se outfitem, který kombinuje naše ikonické kousky, a to prošívanou bundu s polokošilí heavy rugger. Sportovně elegantní vzhled doplňte o úzké nohavice v šedivém odstínu, které podtrhnou barevnost vrchních částí oděvu. Nezapomínejte ani na doplňky v komplementárních barvách.

44536 47356

44256 54089

A když hledáte jen maličkost, určitě si vyberete v našem doplňkovém sortimentu.

Přejeme vám krásné Vánoce. 

GANT_FW19_DEC_LEAD_C2

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200