Beacon project

31. 5. 2018

My ve společnosti GANT máme jediný cíl – Never Stop Learning. Aktivity ve prospěch světa, v němž žijeme, nás pohánějí kupředu…

Lucie Červinková Inspirace, Zajímavosti

Prostřednictvím projektu GANT Beacons představujeme zcela nový proces výroby atraktivních produktů založený na vědomém, udržitelném přístupu, který bude časem stále více na vzestupu a bude se dále rozvíjet. Jsme odhodláni převzít odpovědnost a udělat náš kus práce na tom, aby naše planeta byla lepší, protože to, co se děje v oceánech, se týká nás všech.

 

beacon 01 beacon02 beacon 03

 

Společnost Gant, založená na východním pobřeží Ameriky v roce 1949, má s mořem a životem v přímořských oblastech silné vazby. Toto dědictví a odhodlání zachovat oceány pro příští generace vedlo ke vzniku projektu GANT Beacons, který v sezóně jaro/léto 2018 startuje v podobě košil vyrobených technologií Tech Prep™, obsahujících recyklovaný plast. Pro tuto iniciativu je partnerem společnosti GANT značka SEAQUAL™, unikátní značka vlákna, jehož složkou je recyklovaný plastový odpad vylovený z moře, použitý při výrobě polyesterového filamentu. Projekt GANT Beacons vychází z vize společnosti GANT, kterou je udržitelnost, a z jejího závazku vyvíjet nadčasové výrobky prvotřídního stylu a kvality, která vydrží po celou dobu životnosti. 

 
 
 
 

Součástí projektu GANT Beacons pro sezónu jaro/léto jsou nové košile pro muže a ženy, vyrobené technologií Tech Prep™, obsahující recyklovaný plast získaný z oceánu. Tyto košile jsou strečové, prodyšné a odvádějí vlhkost. Z recyklovaných materiálů jsou vyrobené i knoflíky a obaly.

 

Košile jsou k dispozici ve vybraných kamenných prodejnách po celém světě, i u nás.

 
beacon 04

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200