Den Svatého Valentýna

14. 2. 2019

Možná i vy právě řešíte, co podniknout na Valentýna a jak se obléct. Zapomeňte na stres a vsaďte na oblíbenou klasiku.

Lucie Piedová Inspirace, Zajímavosti

Svátek zamilovaných je pravděpodobně odvozen od svátku Lupercalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho „miláčkem“ v následujícím roce.    

valentyn

VĚDĚLI JSTE, ŽE...

Legenda také říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi ValentýnoviClaudius II., vládce Říma, zakazoval svým vojákům, aby se zasnubovali či ženili. Bál se, že by pak spíše chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do války. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14. února. Tyto dvě legendy splynuly a vznikl romantický svátek, který je v dnešních dnech slaven právě 14. února.

GANT_SS19_CL_FEB_VALENTINES_1X1 GANT_SS19_CL_FEB_HEAVYRUGGERICON_1X1

Možná i vy právě řešíte otázky kolem Valentýna. Co podniknete a jak se obléknete? Valentýn zůstává velkou událostí pro všechny zamilované, na kterou se chystáme pečlivě a někdy i dlouhodobě. Jako na každém rande se snažíme zaujmout. Zároveň chceme být sami sebou. A v neposlední řadě se chceme cítit pohodlně. Proč to tedy neskloubit vše dohromady? Zapomeňte na stresy, hodiny strávené před zrcadlem a vsaďte na svou oblíbenou klasiku.

Košile či halenka jsou klasikou, která se neomrzí. A když vsadíte na červené doplňky či detaily, dodáte tak outfitu punc valentýnské výjimečnosti. Puget květin k tomu a dobrý dojem je zaručen.

#neverstoplearning

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200