O společnosti


Heritage---Main-Image

Prémiová móda

Značka GANT je protkaná bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Původně se její zakladatel Bernard Gantmacher specializoval na ručně šité košile, které si rychle získaly velkou oblibu. Postupně svůj sortiment rozšířil o komplet pánský i dámský šatník a GANT se stal vskutku globální lifestylovou značkou. 


FB_GANT_shirt6

 Nadčasový styl

GANT je synonymem pro nadčasový, nenuceně ležérní a dokonale elegantní styl. A také kosmopolitní, takže přirozeně zapadá do ulic všech světových velkoměst. Je připraven pro lidi, kteří pracují na plné obrátky, ale zároveň dokážou navzdory ruchu města zpomalit a užít si všechny příběhy, které chtějí prožít. S noblesou a grácií.

 2f7a6165

Zastoupení v ČR

V České republice, na Slovensku a v Maďarsku zastupuje prémiové značky GANT, DIESEL, LA MARTINA, PEAK PERFORMANCE, KARL LAGERFELD, CAMEL ACTIVE, Manuel Ritz, Woolrich, TRUSSARDI a další společnost VERMONT Holding a.s., která se současně stará i o všechny kamenné prodejny uvedených značek. Můžete si tedy být 100% jistí originalitou prodávaného zboží. Naším hlavním cílem je vás inspirovat, hýčkat, dodat vám potřebnou energii a sebevědomí. Každý den se o vás stará více než 700 zaměstnanců, kteří dbají na to, aby byl náš e-shop i naše prodejny místem, kam se budete chtít vrátit.