Jaký outfit zvolit ke stromečku?

30. 11. 2018

Večerní róba, vánoční pletený svetr nebo preppy styl?

Lucie Piedová Inspirace, Kolekce

Vánoce jsou tím nejkrásnějším svátkem v roce. Mnozí z nás se na tyto svátky, konkrétně pak na Štědrý den, chystají i několik týdnů či měsíců. Sehnat všechny dekorace pro navození atmosféry, vyrobit adventní věnec, nakoupit dárky, které vykouzlí úsměv, upéci cukroví, připravit vánoční tabuli a v neposlední řadě vypadat co nejlépe, to jsou úkoly mnohých z nás. Zároveň si ale chceme vychutnat vánoční pohodu a zhlédnout co nejvíce pohádek v televizi, které se staly neodmyslitelnou součástí našich svátků. 

A protože všechny výše zmíněné body na vašem úkolníčku přispívají k vánočnímu shonu, pojďme se zaměřit na vás a na vánoční pohodu. Je zvykem, že k této slavnostní příležitosti se chceme i náležitě obléknout.  Záleží na každém z nás a na našem vkusu. Někdo preferuje roztomilé vánoční motivy na svetrech a jiní shání elegantní večerní šaty zdobené šperky. Iniciativě se meze nekladou. A pokud vám ani večerní šaty, ani svetry se soby nevyhovují, s GANTEM můžete být i o Vánocích preppy.

Pletené zimní svetry GANT z kašmíru, merino vlny nebo třeba ze severské pleteniny vás vybízí k přípravě horkého čaje nebo kakaa a kochání se ozdobeným stromečkem za poslechu hrajících koled.

Výše uvedená řada ležérních GANT blejzrů, formálních obleků a kostýmů umožňuje praní v pračce. Tato inovace dělá z řady ekonomickou, ekologickou a časově úspornou vychytávku pro váš běžný život.

 

Obrázek1 Obrázek2 Obrázek3

Elegantní šaty zase upozorňují na výjimečnost události a vždy budou působit slavnostně a vypadat dobře.

Obrázek4 Obrázek5

Sympatický preppy styl v klasicky vánočních barvách sám o sobě evokuje barvy vánočních dekorací na stromečku či na stole.

 

Obrázek6 Obrázek7 Obrázek8

Velmi dobře vypadají i rodinné stejnokroje, ať už se jedná o pletené svetry, elegantní outfity anebo kostkované košile.

Obrázek10 Obrázek11

Nezapomeňte ale, že nejdůležitějším parametrem stále zůstává, jestli se v daném outfitu cítíte dobře. Ať už máte pouzdrovou sukni, svetr se soby nebo flanelovou kostkovanou košili, užívejte si momenty strávené s vašimi blízkými, vánoční klid a pohodu.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200