KOLEKCE JARO/LÉTO 2020

17. 1. 2020

AMERICKÝ PREPPY STYL S FRANCOUZSKÝM ŠARMEM

Aneta Hoffmannová

V sezóně jaro/léto 2020 se na chvíli vzdálíme od našeho oblíbeného amerického východního pobřeží a vydáme se do evropské kolébky preppy stylu – Francie. Spojením francouzského chic stylu a amerických sportswearových ikon vznikla moderní a sofistikovaná kolekce, v které najdeme odlehčené obleky, lněné kousky, jarní bundy i šaty s výraznými originálními potisky. Vydejte se s námi z Paříže až na Francouzskou Riviéru.

GANT_SS20_FEB_LEAD_C_H

První část kolekce SS20 je inspirována městským životem v Paříži a zahrnuje kousky, které jsou jako stvořené pro ruch velkoměsta a každodenní pracovní shon. Moderními ikonami jsou v tomto případě univerzitní bomber The GANT Varsity Jacket, a tak typický Heavy Rugger, který dostal originální nádech díky nášivkám s typickými francouzskými znaky.

Ženy si přijdou na své díky nejrůznějším blůzám nebo šatům v nápadně francouzském stylu. Perfektní a chic office look je tak na světě. Pro pány nechybí příjemné a funkční kousky z materiálu Tech Prep a to nejen košile, ale například i bundy nebo chinos kalhoty.

Obrázek3 Obrázek2

V druhé části kolekce se vydáváme z města na jih Francie na Francouzskou Riviéru (fr. Côte d’Azur - Azurové pobřeží). Jen si představte tu přírodu, okouzlující domy u levandulových polí a zahrady plné citronovníků. Když rostou teploty a o slovo se hlásí sluneční paprsky, přichází na řadu lehčí, vzdušné a hlavně příjemné materiály.

Obrázek1

Do popředí se dostávají materiály přírodní jako bavlna nebo len, který oceníte jak během parného dne, tak i při večerní skleničce dobrého francouzského vína. “V této sezóně jsme chtěli objevit evropskou část našeho dědictví. A kde jinde začít, než v srdci evropského stylu, ve Francii,“ říká Karen Vogele, Director of Product and Design.

KLÍČOVÉ BARVY A VZORY

Barevná paleta je samozřejmě stále inspirována americkým sportswearem, a tak zarhnuje výraznou žlutou, oranžovou, červenou, zelenou, modrou i růžovou. Letní paleta barev kombinuje lehce pastelové barvy s příměsí bílé s mírným vyšisovaným efektem – jako například tmavě modrá, nebo žlutá. Inspirace Francouzskou Riviérou je u vzorů patrná na první pohled – malebná krajina, citrony, levandule nebo olivový háj. Stejně tak jako kostely, které se nachází v malých vesnicích pobřeží, najdeme na nejrůzněšjích kouscích v kolekci.

Kolekci jaro/léto 2020 bude k dostání v kamenných prodejnách a na e-shopu od února 2020.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200