KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2020

20. 8. 2020

GANT a jeho preppy styl je zpět!

Aneta Hoffmannová

Značka GANT vznikla před více jak 70 lety a oblíbili si ji nejen studenti, kteří chtěli mít pohodlí, být elegantní a nadčasoví za každé situace. A tak se zrodil preppy styl, ke kterému se značka hrdě hlásí i dnes. A letos víc než kdy jindy!

 

Kromě návratu k preppy stylu je hlavní inspirací nové kolekce GANT podzim/zima 2020 město úzce spjaté s ryzí divokou přírodou, tzv. great outdoors. Designéři čerpali z archivů značky od 50. let až dodnes. A našli mnoho zajímavých kousků– stylových, kvalitních, ze zajímavých materiálů a hlavně skvěle kombinovatelných. A inspirace pro nadcházející sezónu byla na světě.

 

Ženy    Muži

Dívky    Chlapci

 

Značka GANT se zrodila v New Havenu, Connecticut, v roce 1949 a její dědictví je navždy úzce spjato s americkýcm východním pobřežím. Už při plavbě z majestátního pobřeží u Cape Cod až po barevné podzimní výlety do divočejší části na severovýchodě je evidentní, že tato značka byla vždy inspirována krásou tradiční americké přírody.

Návrh bez názvu (2)

“Vytvořili jsme kolekci, která opravdu dokonale ukazuje naše preppy dědictví,“ říká Karen Vogele, EVP of Product and Design. “Kultovní a ikonické kousky jako Heavy Rugger, Varsity Jacket a Cable svetry jsou představeny v krásných podzimních odstínech, prémiových materiálech a nechybí ani zajímavé vzory jako tartan, paisley anebo ikonické G.“

 

Barvy a motivy

Podzimní příroda, hory tyčící se do výše, čerstvě spadané listí a nekonečné pobřeží, to jsou hlavní inspirace barevné palety. Smaragdově zelená, jasná oranžová, hořčicově žlutá a šedorůžová a fialová se skvěle doplňují s neutrálními odstíny béžové. Významnou roli hraje tuto sezónu výrazná kostka a jakmile se trochu ochladí, tak se stává nepostradatelným flanelový tartan.
 

Návrh bez názvu (3)

Kolekce je rozdělena na tři tématické části

První část sezóny

Inspirováno životem v Bostonu a aktivním životním stylem obyvatel východního pobřeží. Tato kolekce je protkána prvky z oblečení na hiking, které ale jdou skvěle ruku v ruce s moderním office lookem. Když si rozhodnete prodloužit cestu do práce menší procházku i v zimě můžete nazout stylové outdoorovější boty vždy se hodící i k vašemu outfitu na běžné nošení.

 

Druhá část kolekce

Inspirací je cesta vlakem do Maine a podzimní výlet po Národním parku Acadia. Není lepší načasování než vidět hory zahalené do barevného listí s prvními vločkami sněhu. V kolekci proto nechybí pořádné pletené svetry a péřové bundy.

 

Svátky

Konec roku a přivítání roku nového si žádá stylové oblečení na úrovni. Kreativní styling můžete docílit kombinací tradičních preppy kousků se slavnostními outfity v podobě obleků, nebo večerních šatů.

Návrh bez názvu (4)

Připravte si skříně a botníky, nové kousky se na vás těší!

 

 

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200