Nová kolekce JARO/LÉTO 2019

6. 2. 2019

GANT slaví v roce 2019 sedmdesát let od svého založení. Kolekce jaro/léto letošní výroční rok zahajuje a připomíná odkaz amerického preppy sportovního oblečení.

Lucie Červinková Inspirace, Jaro, Kolekce, Léto

V rámci přípravy sezóny jaro/léto 2019 prošel tým designérů značky GANT rozsáhlý archiv společnosti a navštívil rodiště značky na východním pobřeží Ameriky. To, co objevili, se v kolekci projevuje v rozmanitých směrech. Šály jsou potištěny symbolem GANT Diamond G, který byl vyznačen na košilích v počátcích společnosti jako záruka kvality. Sukně s výrazným potiskem růží vzdávají hold Rebecce Rose, manželce zakladatele společnosti GANT, Bernarda Gantmachera. Zdůrazněné límečky košil jsou zase poklonou slavné fotografii jeho synů, která byla umístěna před závodem GANT v New Haven ve státě Connecticut v šedesátých letech minulého století.

1a 1b

„Na naší cestě za znovuobjevením minulosti značky GANT nás nejvíce zaujaly dvě věci,“ říká kreativní ředitel GANT, Matthew Mounsey-Wood. „Zaprvé nadčasovost designu a dlouhověkost našeho oblečení. V našich minulých kolekcích jsme našli vynikající kousky, které mají podle nás co říct i dnes. Zadruhé neustálé inovace jak látek, tak jednotlivých prvků. Velice nás to při navrhování kolekce JL19 inspirovalo a nasměrovalo k inovaci klasiky amerického sportovního oblečení pro moderní život. Chceme i nadále navrhovat kousky, které budete chtít nosit dlouho, a možná je dokonce předat dál nové generaci.“

GANT_SS19_MARCH_LEAD_C_H

S rozvojem udržitelné řady GANT Beacon Project se GANT více soustředí na vodu. Společnost spolupracuje se značkou Seaqual, která vyrábí z plastů sebraných v oceánu vlákna unikátního složení a GANT je využívá ve svých funkčních výrobcích. Do řady, která začala košilemi v sezóně Jaro/léto 2018, přibyly blejzry a obuv.

 

 

 

 

 

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200