Nová kolekce podzim/zima 2019

9. 8. 2019

Ani v této sezóně nepřestáváme slavit. Není důležité jestli jste v pracovním nasazení, nebo se vydáte na víkend za hranice města. Kouzlo je v kombinaci.

Lucie Červinková Inspirace, Kolekce, Zajímavosti

 STÁLE SLAVÍME 70 LET V PREPPY STYLU

 

Ani v této sezóně nepřestáváme slavit. Představíme nové preppy ikonické kousky, které vznikly během sedmi desítek let od založení značky GANT. Nadčasovost s moderními prvky je to, co je tak typické a nechybí ani tuto sezónu. Není důležité jestli jste v pracovním nasazení, nebo se vydáte na víkend za hranice města. Kouzlo je v kombinaci a GANT je u toho. 

 

Není důležité, kde zrovna jste. Ale důležitá je rovnováha volného času i pracovního života. A přesně pro tento účel byla stvořena letošní kolekce GANT. Stírají se i hranice mezi městem a venkovem. Dny, kdy bylo nutné chodit do kanceláře v obleku a o víkendu bylo potřeba jen volnočasové oblečení, jsou u konce. Představujeme kousky, kterými vnesete trochu volného času i do prostředí kanceláře a naopak trochu elegance do víkendové pohody. 

Obrázek1

Navrhly jsme kolekci, kde jsou naše ikonické kousky jako Heavy Rugger, GANT Varsity Jacket nebo Cable Knit zkombinovány s back-to-work kousky, které byly inovovány dle potřeb našich zákazníků,“ říká Karen Vogele, EVP of Product and Design.

Obrázek2

„Jen si představte sako, které můžete vyprat v pračce v kombinaci s mikinou, nebo moderní střih povoskované bundy s šaty. Přinášíme tak trochu přírody do města a kombinujeme to nejlepší z minulosti do současných trendů.“ A jelikož nesmíme zapomenout na slavnostní konec roku, GANT představuje i menší kolekci, která odkazuje k oblekům a večerním šatům. Nechybí odstíny modré. Značka, která vyrostla na americkém východním pobřeží tuto sezónu představuje všechny odstíny modré.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200