Nejnovější inovace - obleky pratelné v pračce

13. 11. 2018

Máte rádi ležérní outfity na obchodní jednání, do kanceláře nebo jen tak? Nicméně vaší noční můrou je praní tohoto oblečení?

Lucie Piedová Inspirace, Zajímavosti

Sužuje vás představa, že nemůžete sako, kalhoty a mnohdy ani blůzu vyprat v pračce? Víte, že budete muset jít do čistírny a absolvovat zdlouhavý proces, abyste si svůj oblíbený outfit opět mohli vzít na sebe?

a b

S řadou Machine Washable se tohoto nepříjemného procesu nemusíte bát. V dnešním světě není času nazbyt a jakákoli úspora času se hodí. Nyní můžete ze svého denního či týdenního rozvrhu vyřadit návštěvu čistíren a věnovat se něčemu, co vás skutečně baví.

Výše uvedená řada ležérních GANT blejzrů, formálních obleků a kostýmů umožňuje praní v pračce. Tato inovace dělá z řady ekonomickou, ekologickou a časově úspornou vychytávku pro váš běžný život.

c

Díky kvalitní vlněné směsi v kombinaci se speciální podšívkou se nemusíte bát, že by oblečení ztratilo dokonale padnoucí střih a vzhled. Po vyprání stačí oblečení pověsit a vysušit a už vám zase může dělat radost při dalším nošení.

d e

Řada Machine Washable je dostupná v kamenných obchodech GANT a na eshopu GANT.cz.

 

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200