Tenisová inspirace

20. 7. 2018

Nová kolekce GANT Pre-Fall 2018 je inspirovaná tenisovým turnajem Swedish Open. Prohlédněte si nejzajímavější kousky z této kolekce.

Tereza Harazímová Inspirace

Tenis je odjakživa spojován se sportovní elegancí, bílou a zelenou barvou. I taková je nová kolekce GANT Pre-Fall 2018, která je inspirovaná tenisovým turnajem Swedish Open.

Celý turnaj se odehrává v městě Båstad v jehož centru je velký kurt pro více než 5 tisíc lidí. GANT tenis miluje, a tak není divu, že je již druhým rokem sponzorem Bästadského turnaje. Tenisové téma se přirozeně prolíná celou kolekcí. Najdeme v něm klasické svetry s copánkovým vzorem, výstřihem do v, a v typických tenisových barvách - bílé, zelené a tmavě modré. Pro dámy nesmí chybět ikonické tenisové šaty s límečkem ve stejných barvách a pólo trička.

01 02 03

Jelikož v tenisu nejde pouze o nadčasovou eleganci a klasiku, ale také o funkčnost, celá kolekce je vyrobená ze speciální řady materiálu Tech Prep. Výrobky jsou tak prodyšné a rychleschnoucí. Na kurtu to ocení nejen přední tenisté, ale zaručeně i vy.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200