The Heavy Rugger

28. 6. 2019

Heavy Rugger má své kořeny, jak sám název napovídá, ve sportu rugby, ale dnes je opravdovou ikonou American Sportswear a jedním z ikonických produktů GANT.

Lucie Červinková Inspirace, Zajímavosti

 V anglicky mluvících zemích pro něj najdeme název i vyloženě Rugby Shirts. Není náhoda, že se podobá polo tričku, je však z pevnějšího materiálu, má knoflíky na krku s menším límcem. Tradiční rugby košile měly 5 - 6 pruhů dvou rozličných barev a postupem času, jak se z Ruggeru stával módní kousek opěvovaný milovníky pohodlné sportovní módy, vznikl i v jednobarevné a vícebarevné proužkované verzi.

vypis

Již dříve byly na těchto signifikantních tričkách kromě barev i speciální nášivky, ať už čísla nebo propracované symboly jednotlivých klubů. Heavy Rugger je perfektní kombinací jedinečného stylu s nekonečnou možností nejen barevných kombinací a zároveň sportovního nádechu. Jednoduše další kousek v typickém preppy stylu. Buďte preppy i vy!

 

90. léta: Události, které mění svět

1990

Bill a Hillary jsou aktuálně v bílém domě, Ross a Rachel a jejich přátelé se pravidelně objevují v televizi, padá berlínská zeď, začíná konflikt na blízkém východě, ale na druhé straně, internet spojuje svět.

1990_product_img

6. srpna 1991 anglický vědec Tim Berners-Lee vynalezl nový způsob komunikace mezi vzdálenými počítači. Nazval ho "World-Wide Web". Život bez něj si už asi neumíme představit.

80_book

V roce 1994 se zrodila stránka, která se zabývá prodejem knih online - Amazon. O pár let později se objevuje kniha o mladém čaroději, která se stává knižním titulem století.

Hogwarts-lake

Počítačové efekty téměř k nerozeznání od reality ovládly v těchto letech plátna - potopený Titanik, dinosauři, kteří ovládli zábavní park, to jsou věci, co fascinovaly diváků v té době.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200