VERMONT Club

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Body za vaše uskutečnené nákupy lze sbírat nejenom v kamenných obchodech GANT, ale i na našem e-shopu, který je součástí věrnostního programu Vermont Club, mezi jehož hlavní výhody patří:

 • tištěný magazín s aktuálními kolekcemi značek GANT, BARBOUR, CREMIEUX, KARL LAGERFELD, LA MARTINA, NAUTICA, ODD MOLLY, PEAK PERFORMANCE, poštou přímo do vaší schránky,
 • přednostní informace o kolekcích v obchodech a speciálních akcích prostřednictvím sms nebo e-mailu,
 • krejčovské úpravy u nás zakoupených oděvů,
 • možnost sbírat VERMONT body za vaše nákupy ve všech našich prodejnách v České republice, na Slovensku a v Maďarsku,
 • možnost získat VERMONT VIP Voucher.

V případe, že již členství máte nebo si jej zřídíte společně s prvním nákupem na prodejně, můžete ihned začít sbírat body za nákupy na našem e-shopu GANT nebo na jakékoliv prodejně provozované v rámci skupiny VERMONT Holding a.s., konkrétně ve značkových obchodech BARBOUR, CREMIEUX, KARL LAGERFELD, LA MARTINA, NAUTICA, ODD MOLLY, PEAK PERFORMANCE, dále také v multiznačkových prodejnách VERMONT KIDS, či VERMONT CONCEPT STORE. Nákupy lze registrovat kromě České republiky i ve všech námi provozovaných prodejnách na Slovensku a Maďarsku.

Za získané body během 2 sledovaných období rozdělených na sezonu jaro/léto a podzim/zima, máte možnost získat tzv. VIP VOUCHER, který vám po ukončení daného sledovaného období umožní přednostní nákup za zvýhodněnou cenu, a to ještě před oficiálním sezónním výprodejem, ve kterém ceny kolekcí snižujeme maximálně o 30%. VIP VOUCHER si můžete uplatnit pouze v kamenných prodejnách, nelze uplatnit na e-shopu.

Bližší informace, jak získat členství a jaké benefity je možné využívat, naleznete na webových stránkách www.vermont.eu/club.

Více informací o VERMONT Clubu

V případe dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat od pondělí do pátku mezi 9 - 17 hodinou na telefonním čísle 246 032 000, nebo nám napište kdykoliv na adresu club@vermont.eu.

Děkujeme a přejeme vám šťastnou ruku při výběru toho správného outfitu.

S pozdravem

Tým GANT a VERMONT Club.246 032 000

Přihlásit se

Máte na gant.cz účet?

Přihlaste se

Co přihlášením získáte?

 • Váš wishlist

  Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

 • Seznam objednávek

  Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

 • Osobní údaje

  Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 246 032 000