Zima ve městě

15. 1. 2019

Konečně i ve městech to vypadá jako v zimě a tudíž je načase vytáhnout teplejší bundy a svetry a to i na malou procházku.

Lucie Piedová Inspirace, Kolekce

Nový rok je tu a s ním i sníh a dlouho očekávaný příchod zimy. Nosili jste ještě v prosinci tenisky a lehkou koženou bundu na procházku po městě? Tak to už teď s napadnutým sněhem nepůjde. Konečně i ve městech to vypadá jako v zimě a tudíž je načase vytáhnout teplejší bundy a svetry a to i na malou procházku po městě.

Dámy i pánové, kteří obecně preferují spíše kabáty než bundy, by měli volit spíše přírodní materiály, které zahřejí i v mínusových teplotách. Hřejivou zárukou stále zůstává vlna. Pokud zrovna zvolíte i delší střih kabátu, bude Vám teplo i na nohy. Navíc kabáty jsou nadčasovým kouskem do vašeho šatníku a jen tak neomrzí. Kabáty GANT ať už péřové nebo vlněné dodají vašemu outfitu elegantní šmrnc.

1 2 3

Pokud jste ale spíše fanda zimních bund a čeká vás výběr té pravé, tak určitě nezapomeňte na všechny důležité praktické parametry jako je odolnost vůči větru a dešti, materiál a výplň. Důležitým faktorem pro vás může být i odnímatelnost kapuci nebo odlehčenost bundy, kdo by chtěl vláčet těžkou bundu, když už takhle je ověšený vrstvami oblečení. Zimní kolekce GANT nabízí spoustu krásných praktických bund v různých barevných provedeních. Stejně jako kabáty jsou i bundy GANT velmi nadčasové, a tak si bundu můžete vesele nosit i několik dalších sezón. 

 

5 4 6

 

Samozřejmě nezapomínejme i v zimě vypadat stylově! To je z velké části práce doplňků. Šály a čepice mohou ráz outfitu úplně změnit, oživit ho a dodat mu šmrnc. Nebojte se i výraznějších kousků. Letos jim jsou kolekce velmi nakloněné.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200