Beacon project

My ve společnosti GANT máme jediný cíl – Never Stop Learning. Aktivity ve prospěch světa, v němž žijeme, nás pohánějí kupředu. Prostřednictvím projektu GANT Beacons představujeme zcela nový proces výroby atraktivních produktů založený na vědomém, udržitelném přístupu, který bude časem stále více na vzestupu a bude se dále rozvíjet. Jsme odhodláni převzít odpovědnost a udělat náš kus práce na tom, aby naše planeta byla lepší, protože to, co se děje v oceánech, se týká nás všech.

Title_and_Features

Společnost Gant, založená na východním pobřeží Ameriky v roce 1949, má s mořem a životem v přímořských oblastech silné vazby. Toto dědictví a odhodlání zachovat oceány pro příští generace vedlo ke vzniku projektu GANT Beacons, který v sezóně jaro/léto 2018 startuje v podobě košil vyrobených technologií Tech Prep™, obsahujících recyklovaný plast. Pro tuto iniciativu je partnerem společnosti GANT značka SEAQUAL™, unikátní značka vlákna, jehož složkou je recyklovaný plastový odpad vylovený z moře, použitý při výrobě polyesterového filamentu. Projekt GANT Beacons vychází z vize společnosti GANT, kterou je udržitelnost, a z jejího závazku vyvíjet nadčasové výrobky prvotřídního stylu a kvality, která vydrží po celou dobu životnosti. 

Untitled-2

 

Součástí projektu GANT Beacons pro sezónu jaro/léto 2018 jsou nové košile pro muže a ženy, vyrobené technologií Tech Prep™, obsahující recyklovaný plast získaný z oceánu. Tyto košile jsou strečové, prodyšné a odvádějí vlhkost. Z recyklovaných materiálů jsou vyrobené i knoflíky a obaly.

Košile jsou k dispozici ve vybraných kamenných prodejnách po celém světě, i u nás.

Beacons_unisex_category_page

KOŠILE ŽENY

KOŠILE MUŽI

 

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 246 032 000