Dárkové balení

Chceme pro vás to nejlepší, ať už jste u nás na prodejně nebo v e-shopu. Balíček ve formě dárkového balení je vaší častou poptávkou. Představujeme vám proto naše nové dárkové balení.
Lucie Červinková

Dárek dělá jedinečným nejen kvalitní obsah, ale i krásné balení, a toho jsme si moc dobře vědomi. Je hezké dárky dávat, ale ještě lepší pocit je je dostávat. Nic se totiž nevyrovná tomu, když vám přijde krásně zabalená dárková krabice a vy si užíváte moment překvapení a rozbalování.

Naše dárkové boxy jsou z luxusního bílého lakovaného papíru, který je texturovaný a elegantně z něj vystupuje naše barevné logo. Skvělým detailem je zavírání pomocí magnetu, díky kterému jej můžete libovolně otevírat, či zavírat, aniž byste box jakkoliv poškodili. Tmavěmodrý luxusní vnitřek se stříbrným nápisem vám jen potvrdí, na čem nám záleží – módě, lidech a nadšení. 


pgrK5nKrBOKl14whIyERh2voYJuNVgNtxVAVkdUa
cn6dw6SDVBAEYojb3gXHcxCOguTt3Q9lJCuGCiwl
uR2l8y9Kx3TpKNipN9yNGC6liRfNtzuqdBAMPELL

bwd9JlAdKfhFYSoXwxwRN5uwTMPyQ3kxQfwdIAun

Produkty pečlivě balíme do stříbrného hedvábného papíru, který přelepujeme luxusní stříbrnou samolepkou s logem, aby vše drželo hezky pohromadě a prvotní pohled do balíčku vyvolal pocit luxusu a preciznosti.

V boxu najdete i vůni, kterou si můžete po rozbalení umístit například do skříně a vaše oblečení tak zůstane ještě dlouho krásně voňavé.

Do dárkových boxů není možné zabalit následující produkty: kabáty, bundy, saka, blazery a obuv (na dotaz).

CENA DÁRKOVÉHO BOXU JE 199 Kč

 

Související články
Nenalezeny žádné články