Dárkové balení

11. 3. 2020

Chceme pro vás to nejlepší, ať už jste u nás na prodejně nebo v e-shopu. Balíček jako dárek je vaší častou starostí. Představujeme vám naše nové dárkové balení.

Lucie Červinková Dámská móda, Inspirace, Jaro, Léto, Pánská móda, Zajímavosti

Dárek dělá jedinečným nejen kvalitní obsah, ale i krásné balení a toho jsme si moc dobře vědomi. Je hezké dárky dávat, ale ještě lepší pocit je je dostávat. Nic se totiž nevyrovná tomu, když vám přijde krásně zabalená dárková krabice a vy si užíváte moment překvapení a rozbalování.

Naše dárkové boxy jsou z luxusního bílého lakovaného papíru, který je texturovaný a vystupuje z něj elegantně naše barevné logo. Dárkový box se zavírá pomocí magnetu, můžete jej tedy libovolně otevírat, či zavírat, aniž byste box jakkoliv poškodili. Černý luxusní vnitřek se stříbrným nápisem vám jen potvrdí, na čem nám záleží – módě, lidech a nadšení.

1 2 3

Produkty pečlivě balíme do stříbrného hedvábného papíru, který přelepujeme luxusní stříbrnou samolepkou s logem, aby vše drželo hezky pohromadě a prvotní pohled do balíčku vyvolal pocit luxusu a preciznosti.

1Q1A0262

V boxu najdete také jedinečnou vůni luxusní italské značky Culti, která je právem považována za jednu z nejoblíbenějších na trhu. Vyvážené kompozice zahrnují ty nejkvalitnější ingredience a zcela bez ostychu se řadí mezi špičku italského parfumářství. Vůni si po rozbalení můžete umístit do skříně, kde vaše oblečení krásně provoní ještě dlouho poté.

Do dárkových boxů není možné zabalit následující produkty: Kabáty, Saka, Blazery, Obuv, Hodinky, Bundy (na dotaz).

CENA DÁRKOVÉHO BOXU JE 99 Kč

 

 

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200