Jak nosit košilové šaty

12. 6. 2018

Hitem této sezóny se staly košilové šaty. Jsou pohodlné, lehce kombinovatelné a vhodné pro každou ženskou postavu.

Zuzana Plančárová Inspirace

Je to jeden z kousků, který by určitě neměl chybět ve vašem šatníku. Pokud je ještě nemáte, je nejvyšší čas to změnit. Inspirujte se naším výběrem těch nejlepších dostupných kousků. Určitě si je zamilujete tak, jako my.

Košilové šaty jsou jednoduché na nošení, ideální na léto. Jsou vzdušné a hlavně pohodlné, mají přesně takové vlastnsoti, jaké očekáváme od outfitů během parných dnů. Vybrat si můžete z krátkých až polodlouhých šatů. V nabídce najdete především šaty s dlouhým rukávem, ale stačí trocha vynalézavosti a lehce proměníte dlouhý rukáv na krátký. Košilové šaty jsou především ve stylu oversize, ale pokud chcete zvýraznit váš pas, sáhněte po stužce nebo šátku, které jste už dávno odložili do skříně na chladnější dny. Malým experimentem nikdy nic nezkazíte.

Šaty najdete v různých barevných provedeních. Klasikou jsou bílé šaty, ale za nás jednoznačně vedou modré s proužkami. V nich budete určitě nepřehlédnutelná.

 

jak nosit saty 01 jak nosit saty 02

Pokud máte před sebou běžný pracovní den, vezměte si k šatům klidně bílé tenisky a doplňte outfit jednoduchou kabelkou. K tomu sluneční brýle a váš den může začít. Pokud se však chystáte na večerní schůzku s přáteli, doporučujeme zvolit sandálky na platformě, které vyzdvihnou celkový dojem. Pak už jen stačí vzít si malou kabelku do ruky a hurá, bavit se.

jak nosit saty 03 jak nosit saty 04 jak nosit saty 05

 

Ještě pro vás na závěr máme jeden zajímavý tip, který byste měli rozhodně vyzkoušet. Věděli jste, že si košilové šaty můžete jednoduše vyrobit i vy sami? A přitom k tomu nepotřebujete žádné krejčovské schopnosti. Stačí, když máte doma dvě stejné košile, ze kterých už za pár vteřin vykouzlíte jedinečný outfit. Návod jak na to, naleznete na videu níže.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200