Jak odhadnout správnou délku kalhot

12. 6. 2018

Pravidla a normy pro správnou délku kalhot jsou uvolněná. Můžete je nosit, jak dlouhé, tak krátké především tak, jak je Vám to pohodlné.

Lucie Červinková Pánská móda, Zajímavosti

Máme pro Vás několik jednoduchých rad a návodů, které Vám pomohou odhadnout správnou délku kalhot.

jak odhadnout kalhoty 01

TRADITIONAL SUIT

Když přijde na oblekové kalhoty, vše záleží na tzv. „break“. To je množství látky kalhot, které leží na botě. „Half- break“ vypadá velmi dobře u klasických obleků, které mají tendenci širších nohavic s často otočeným lemem.

MODERN SUIT

V dnešní době jsou velmi populární obleky se štíhlými liniemi obvykle bez obrátky. Outfit s moderním oblekem vypadá dobře bez tzv. „break“- to znamená, že spodek kalhot se pouze dotýká vrchní linie bot.

ROLLED-UP SUIT

Postupem času se z čistě formálního obleku stal i oblek neformální na běžné nošení. V dnešní době se tyto rozdíly potírají a je naprosto v pořádku si ohrnout nohavice kalhot pro oslňující hybridní styl, který funguje velmi dobře, jak v kanceláři, tak mimo ni.

CHINOS

Současný trend pro chinos kalhoty jsou kratší nohavice. Pokud je nosíte bez ponožek, mohou končit nohavice klidně výš. Obecně platí, že se všemi kalhoty byste měli přiznat kousek kůže nebo ponožky, nicméně nikdy ne oboje.

DENIM

Džíny jsou samozřejmě základem volnočasového šatníku. Neexistují pravidla, jak by se měly nosit. Nicméně opět velmi záleží na střihu kalhot. V případě slim džínů outfit působí stylově i s ohrnutým lemem na dvakrát. Oproti tomu v případě džínů střihu regular většinou vyhrává neohrnutý lem without break.

Přihlásit se

Co přihlášením získáte?

  • Váš wishlist

    Bez přihlášení se vám může váš výběr časem ztratit

  • Seznam objednávek

    Po přihlášení uvidíte přehled svých objednávek

  • Osobní údaje

    Přihlášení uživatelé nemusí pokaždé znovu vyplňovat své údaje v objednávce

Váš košík 0

Zavřít

Potřebujete pomoci s objednávkou? Jsme tady pro vás v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na telefonním čísle 210 012 200