Jarní kousky, které rozsvítí šatník

Máte pocit, že je váš šatník po zimě tak trochu… unavený? Že potřebuje něčím oživit, rozzářit, obnovit? V tom případě čtete tenhle článek v pravou chvíli.
KATEŘINA BAHNOVÁ

Než se pustíme do samotných tipů, zeptáme se: Jak vypadá váš šatník? Je uklizený? Je přehledný? Je zorganizovaný tak, že víte přesně, kde co máte a je připraven na nové kousky?
Pokud ano, skvělé, jdeme na to!

Výrazné doplňky!

Pokud patříte mezi ty, kteří spíš dávají přednost neutrální klasice, velkých barevných ploch na oblečení se bojí, ale zároveň chtějí svůj jednoduchý outfit něčím oživit, pak se zaměřte na doplňky. Na takové, které jsou malé, ale zároveň můžou celý outfit pozdvihnout.


Můžou to být výraznější boty – a je jedno, zda budou výrazné svojí barvou, tvarem, nebo strukturou. V jednoduchém outfitu určitě zabodují! V nové kolekci GANT jich je hned několik.


 

Kabelka je sice detail, ale velmi důležitý. Dokonce jeden z nejdůležitějších. Právě ta o vás na první dobrou řekne téměř všechno. Při výběru dbejte na to, abyste ji mohli nosit téměř ke všemu a aby korespondovala s vaším stylem. GANT nabízí jak elegantní, casual, tak i sporty kabelky – a rozhodně takové, které v žádném outfitu nezaniknou!

Zkoušeli jste někdy svůj look oživit šátkem? Ne? Tak v tom případě je ta nejlepší doba na vyzkoušení, protože jarní kolekce je plná hedvábných a barevných šátků, se kterými můžete kouzlit jak je libo! Je to jen na vás, jaké zvolíte místo pro jeho uvázání. Může to být krk, může to být zápěstí, culík, ucho kabelky, ale klidně i místo pásku u džínů. Fantazii se meze nekladou.


A jestli naopak milujete barvy všeho druhu a platí, že čím barevnější kousek, tím víc VY, tak z nové kolekce, kde jsou barevné „key looky“ vás budou až oči přecházet! Najdete v ní červenou, žlutou, modrou, nautické vzory a je celá zkrátka nepřehlédnutelná! Takže ať už do svého šatníku zvolíte barevnou mikinu, plisovanou sukni, chinos kalhoty s mini erbem, nebo výrazné sako, rozhodně v davu nezapadnete!


 

Související články
2. 11. 2022
Dárkové balení