Vánoční dárkové balení

Vánoční dárkové balení

Vánoční dárkové balení 


Vánoce jsou za rohem, tak není čas ztrácet čas. Ano, je to období lásky, rodinné pohody a vděčnosti, ale také k němu bez pochyby patří dárky. Ty dělá jedinečným jak kvalitní obsah, tak i krásné balení, a toho jsme si moc dobře vědomi. Nejenže vám pomůžeme vybrat ten nejlepší dárek, ale také se postaráme o krásný dárkový vzhled balíčku.

Zvolte si dárkové balení a nechte všechnu práci na nás! 

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004

IMG-20221114-WA0004


Box je vyroben z luxusního bílého lakovaného papíru, který je jemně texturovaný a elegantně z něj vystupuje barevné logo Vermont. Při otevření odhalíte černý luxusní vnitřek se stříbrným nápisem který vám potvrdí, na čem nám záleží – módě, lidech a nadšení. Uzavírání funguje na jednoduchý magnet, takže jej můžete bez obav opakovaně otevírat i zavírat bez jakéhokoliv poškození boxu. Nejen, že vám tedy poslouží jako krásné vánoční balení, využijete ho i na další uschování vašich cenností.

Zakoupené produkty vám navíc pečlivě zabalíme do stříbrného hedvábného papíru, který poté přelepujeme jedinečnou stříbrnou samolepkou s logem, aby vše drželo hezky pohromadě a prvotní pohled do balíčku vyvolal pocit luxusu a preciznosti. Detail, který vše pozvedne na další úroveň. 

Při doručení je vše zabaleno do další ochranné krabice, takže se nemusíte obávat jakéhokoliv poškození, ke kterému by při přepravě mohlo dojít. 

Cena dárkového balení je 199 Kč.
Neváhejte a buďte na Vánoce připraveni jako nikdy dříve!

Untitled design (28)

* Do dárkových boxů není možné zabalit následující produkty: Kabáty, Saka, Blazery, Obuv, Bundy (na dotaz).