Vykročte do nového roku stylově

Konec roku se nezadržitelně blíží a my máme čas bilancovat.
Lucie Kotalová

Konec roku je také skvělá příležitost, jak oživit šatník. Kdy jindy vyřadit nepotřebné, malé nebo nesedící oblečení a doplnit šatník o nové kousky?

Pojďme na to systematicky – inspirovat se můžeme v bestseleru japonské autorky Marie Kondo: „Zázračný úklid – Pořádek jednou provždy“. Vedlejším efektem uklizené skříně je prý celkově pozitivní životní změna a navíc budete mít prostor pořídit si opravdu kvalitní, nadčasové kousky, které Vám budou sloužit mnoho let a pořád budou vypadat skvěle.

A co by určitě nemělo chybět ve vaší skříni?

V lednu bude stále chladno, a tak oceníte hřejivé, měkoučké kabáty. Můžete zvolit jednobarevnou klasiku, nebo sáhnout po výraznějším designu. Materiály hrají u Gantu zásadní roli, najdete zde jen to nejlepší – kašmír nebo hřejivou vlnu.


Kabát pak oživte doplňky jako jsou šály, šátky, čepice nebo rukavice. Volit můžete tón v tónu nebo se vydat cestou kontrastů.

A co pod kabát? Pokud chcete do nového roku vykročit elegantně, šaty jsou jasnou volbou. Dobře zvolené šaty podtrhnou vaši ženskost a siluetu. Pro sportovně založené ženy bude jasnou volbou chino kalhoty doplněné o mikinu s logem Gant, které letos doplnilo logo archivní nebo můžete zvolit klasické shieldové logo. Oboje bude vypadat skvěle.


Muži nic nezkazí dobře padnoucími kalhotami doplněnými o polo triko či košili a kvalitním sakem. Nebojte se tento outfit doplnit o stylové tenisky. Vykouzlíte tak sportovně-elegantní outfit.

Už jste se rozhodli, jaký kousek si pro nový rok pořídíte?  Gant bude věrným průvodcem vašeho stylu i v roce 2021.

Související články
2. 11. 2022
Dárkové balení